Zákazníci na Amazonu si oblíbili palačinkovač, který udělá na palačinkách obrázky

Doporučujeme Novinky

Den palačinek je za rohem a je to ideální příležitost, jak předvést své obracející schopnosti a přitom si dát nějaké lahodné, nadýchané dobroty. Aby pomohli posunout vaše palačinky na další úroveň 21. února, nakupující na Amazonu spěchají koupit tento sladký kuchyňský gadget, který vám umožní vytvořit báječné mini palačinky s různými zvířecími tvářemi. Nepřilnavá pánev se extrémně snadno čistí a může se pochlubit sedmi různými sekcemi, z nichž můžete pokaždé vytvořit mini palačinky s dokonalými proporcemi – takže se snadno zapojí i děti, pokud hledáte zábavnou rodinnou aktivitu. Je také vybaven pevnou, protiskluzovou silikonovou rukojetí, díky které je překlápění bezpečnější a jednodušší než kdy dříve.

Den palačinek je za dveřmi a tato nepřilnavá pánev je skvělý způsob, jak zapojit celou rodinu. Nejen, že se extrémně snadno čistí, ale také se může pochlubit sedmi různými sekcemi, abyste pokaždé vytvořili dokonale naporcované mini palačinky. Kromě palačinek se dá použít také k vaření vajec, paprik, brokolice a dalších, což je skvělé, pokud hledáte rychlá jídla nebo svačiny.

Pánev se ukázala jako extrémně oblíbená u nakupujících na Amazonu a získala spoustu pětihvězdičkových recenzí, z nichž mnozí ji nazývají „vynikající“ a „super zábava pro děti“.

Jeden nadšený zákazník, který zanechal skvělou recenzi, řekl: „Od té doby, co to máme, používáme to každý víkend. Vyrábí palačinky perfektní velikosti pro batolata a dospělé! (stačí zvýšit množství) Snadno se čistí a působí jako solidní kvalitní pánev – dokonce i na mou sestru udělalo dojem, že si takovou koupila sama!“