Ohebné obklady nabízejí originální design

Doporučujeme

Společnost Drdlík nabízí ohebné obklady vyrobené z přírodního kamene.

Výhody přírodního kamene

Přírodní kámen je materiál, který nabízí dlouhou životnost, nezaměnitelnou strukturu a design. Můžete si vybrat takový, který bude dokonale ladit s vaší stavbou a vytvoří z ní funkční i architektonicky vzhlednou budovu.

Ohebné obklady a jejich výhody

Jejich nespornou výhodou je vysoká odolnost proti poškození. Také se snadno dokážou přizpůsobit různým povrchům. Jsou ekologické a vybrat si můžete ohebný přírodní kámen, který disponuje bohatými texturami.

Ohebné dlažby se skládají ze dvou základních vrstev. Spodní tvoří pružná epoxidová pryskyřice, horní pak přírodní kámen břidlice. Materiál, který tímto spojením vznikne, vydrží dlouhá léta a jeho vzhled se nezmění. Vzhledem k tomu, že různé povrchy se snadno přizpůsobují, vznikne vám obložení, které je ideální volbou jak do venkovního prostředí, tak i do interiéru. Pružné obkladové desky využijete pro obložení na fasády, vnější i vnitřní stropy nebo stěny. Můžete však jimi také dekorovat nábytek, schodiště, dveře a dokonce i kuchyňskou linku.

Nabídka ohebných obkladů od společnosti Drdlík

Společnost Drdlík funguje na trhu již velmi dlouhou dobu. Díky tomu získala celou řade neocenitelných zkušeností, které nyní promítá do svých výrobků. Nabízí kvalitní a krásné produkty. Patří mezi ně i ohebné obklady. Naleznete zde modely AQUAMARIN, EARL GREY, EBONY, TERAKOTA, PLATINUM, ONYX, MAHAGON BLUE, IVORY, INDIGO, EVERST nebo EMERALD. Vybrat si můžete kousky různých rozměrů a v různých barevných variantách. Pro jejich lepení se používá montážní lepidlo. To tané naleznete na webu společnosti.

Chcete-li tedy změnit svůj interiér či exteriér, popřemýšlejte o ohebných obkladech Drdlík.