Nabídka kvalitního značkového zdravotnického oblečení

Doporučujeme

Zdravotní sestry bývají denně vystavovány různým náročným situacím, proto je velmi důležité, aby oblékaly pohodlné a funkční oblečení, které jim umožní pohybovat se a pracovat bez jakéhokoli omezení. Na co se zaměřit při jeho výběru?

Vyberte vhodné oblečení pro zdravotní sestry

Oblečení pro zdravotní sestry by mělo být především pohodlné. Vzhledem k tomu, že tráví dlouhou dobu na nohou, nesmí je oblečení nijak omezovat v pohodlném pohybu. Mělo by být vyrobené z příjemných materiálů, které se snadno přizpůsobí pohybu těla. Další vlastností oblečení by měla být funkčnost. Zdravotní sestry se často dostávají do kontaktu s různými látkami a tekutinami, takže je důležité, aby jejich oblečení bylo odolné proti skvrnám a snadno se čistilo. Také by mělo odolávat bakteriím. Dalším faktorem při výběru oblečení je bezpečnost. Oblečení by je mělo chránit před poraněním.

Medical Uniforms – spolehlivý partner

Tato česko-slovenská společnost působí na trhu již delší dobu. Díky tomu získala celou řadu spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí.

Zastupuje celosvětově uznávané značky. Patří mezi ně Cherokee, Dickies, Grey´s Anatomy, 7days, B-well, Dian, Littmann, Healing Hands nebo třeba Koi. To jí umožňuje nabízet široký sortiment pracovních oděvů určených pro zdravotnický personál. Velmi oblíbeným kouskem je dámská zdravotní halena. V nabídce naleznete kousky vyrobené v pestrých barvách, z příjemných a nemačkavých materiálů, které navíc kombinují velmi praktické střihy. Vybírat si můžete některé modely oblíbených značek. Patří mezi ně Cherokee, Dickies, KOI, Barco Uniforms či 7days. Tyto kousky nabízejí komfortní pocit. Volit můžete různé modely – s krátkými i dlouhými rukávy, bez kapes i s kapsami určenými pro nástroje, halenky nejen volnějších a rovných střihů, ale i takové, které umožní vyniknout tvarům Vaší postavy. Vybírat můžete ze široké nabídky různých velikostí, od XXS až po 5XL. V halenách z nabídky se budete cítit vždy pohodlně.