Jak si vybrat náušnice podle tvaru obličeje?

Jak vybrat Novinky Ostatní Tipy & rady

Náušnice jsou dokonalým doplňkem, kterým zvýrazníte tvar a rysy svého obličeje. Díky nim budete vypadat úžasně a báječně, ale výběr správného páru je důležitý. Je třeba se vyvarovat nošení správných náušnic a neudělat chybu ve výběru stylu, který vám nevyhovuje. Existuje několik věcí, které byste měli vzít v úvahu, než si vyberete jakýkoli šperk. Niscka vám poskytne stručné informace o typech střihů obličeje ao tom, jaký styl náušnic jim bude slušet.

Tvar ve tvaru obráceného trojúhelníku

Vyberte si náušnice, které zdůrazní vaše široké čelo a vytvoří iluzi šířky v oblasti čelisti. Dobře fungují lustrové nebo kapkové náušnice.

Oválný tvář

Můžete nosit téměř jakýkoli tvar, ale nejlépe vyniknou vaše půvabné lícní kosti trojúhelníkové náušnice nebo jednoduché puzety.

Kulatý

Obličej visací nebo visací náušnice prodlouží váš obličej a zeštíhlí jej. Vyhněte se velkým kruhovým náušnicím, obroučkám a knoflíkům, které pouze zdůrazňují kulatost.

Tvar ve tvaru srdce

Vyvažte svou ostrou bradu lustrem nebo náušnicemi ve tvaru slzy. Náušnice, které jsou dole širší než nahoře, pomáhají vyplnit spodní část vašeho obličeje, takže váš obličej je vyváženější.

Dlouhý a úzký obličej

Puzety, shlukové náušnice, krátké visačky, obruče střední až velké velikosti. Jakýkoli typ kulatých náušnic rozšíří vaši tvář a bude vypadat plnější.