Starožitnosti si můžete pořídit i online

Doporučujeme

Široký výběr starožitností, šperků i historických předmětů nabízí e-shop ANTIK ART. Ten se specializuje především na tradiční sortiment.

Nabídka e-shopu

Pořídit si zde můžete starožitnosti online. Vyberte si třeba hodinky, zboží z oblasti výtvarného umění, skla, porcelánu nebo ostatních dekorativních starožitností a kuriozit. Ničím neobvyklým nejsou ani sochy. Specializací e-shopu jsou však především šperky, které doplňují drahé kameny – brilianty, safíry, smaragdy a další. Původ šperků, které e-shop nabízí, je v Izraeli nebo USA. Samozřejmostí je jejich řádné proclení a kontrola, kterou provádí Puncovní úřad v Praze. Šperky z nabídky jsou opatřené vydanými certifikáty, jež vydaly nejlepší světově uznávané gemologické laboratoře. Jedná se například o G.L.A., A.I.G.L. a G.I.A.

Firma si klade za cíl spokojeného zákazníka, který si pořídí cokoli z nabídky, případně pomocí e-shopu může také své starožitnosti prodat. Samozřejmostí je profesionální přístup a vše, co je spojováno s prodejem především luxusních šperků nebo starožitností. Budete-li mít zájem pořídit si investiční drahé kameny, můžete využít i nejlepší poradenské služby. Problémem není ani zajištění dopravy zakoupeného zboží na vám udanou adresu i osobní doručení.

Proč mají starožitnosti cenu?

Jedním z důvodů je právě jejich stáří. Do starožitností se řadí věci, které jsou starší 50 let. Mezi další důvody patří jejich originalita a jedinečnost. Nikdy neobjevíte dva identické kousky. Kromě toho bývají velice často zhotovovány ručním způsobem a vyžadují speciální druh péče. Chcete-li s být jisti, že se opravdu jedná o starožitnost, kupujte ji ve specializovaném obchodě. Zde jí poskytnou náležitou péči. Mezi takové právě Antik Art patří.