Jednorázové ecigarety pro pohodlné vapování

Doporučujeme

Každý kuřák ví, jak příjemné je dát si cigaretu například po ránu, při kávě nebo v momentech, kdy máme hlavu plnou stresu. Nemusí to být spojené ale s kašlem, zápachem a nutností chodit kouřit ven. Kouření může být pohodlné, můžete si ho užívat v interiéru, bez zápachu a bez obav z toho, že byste vystavovali plíce rakovinotvorným látkám. Objevte jednorázové cigarety elektronické, se kterými si můžete kouření užívat jako nikdy předtím.

Ecigareta, kterou nemusíte nabíjet ani plnit

Ecigarety lákají mnoho kuřáků, ale ne každý se pro ně rozhodne, protože ne každého je baví plnit a nabíjet. Řešením pro vás může být jednorázová ecigareta, kterou nabízí HQD. Jsou předem naplněné a nabité. K používání nemusíte dokonce nic mačkat, stačí cigaretu rozbalit a můžete tahat. Díky hustému kouři si užijete plnohodnotný kuřácký zážitek a příjem nikotinu do těla. Tyto ecigarety vypadají velmi moderně a k dispozici jsou vám v mnoha příchutích, od klasické tabákové až po ovocné, jako jsou třeba borůvka, broskev nebo meloun.

Jakmile začne náplň docházet, bude vás o tom informovat blikající kontrolka. Jednorázové ecigarety HQD vám zajistí pohodlné a příjemné kouření, navíc vám také ušetří peněženku, protože si s nimi užijete více potáhnutí za méně peněz. K dispozici jsou vám celkem tři modely ecigaret HQD, které se liší kapacitou potáhnutí a také obsahem nikotinu:

  • HQD Cuvie: až 300 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • HQD Wave: až 600 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • HQD Super Pro: až 600 potahů a obsah nikotinu je zvýšen na 20 mg/ml.

Ecigarety HQD se skvěle vejdou do kapsy, můžete je mít kdykoliv k dispozici a kvůli kouření nemusíte nikam chodit. Jejich nákup je velmi snadný, můžete ho realizovat prostřednictvím eshopu na HQD.cz nebo prodejních míst.