Posílejte balíky pohodlně ze svého domova se společností Emons

Doporučujeme

Snažíte se neustále zlepšovat kvalitu svých služeb, a součástí toho je i kvalitní a spolehlivá doprava zboží? Vyzkoušeli jste již v minulosti několik dopravců, abyste zjistili, který z nich bude pro vás ten nejlepší? Avšak, rozhodování není vždy snadné. V některých případech je to o ceně, jindy zase o kvalitě služeb a přístupu dopravce k vašim potřebám.

Při výběru dopravce se proto snažte zohlednit všechny aspekty, abyste mohli zákazníkům poskytnout co nejlepší služby a zajistili jim spokojenost s vaší firmou. Skvělé služby v rámci přepravy zásilek vám poskytne například přepravní společnost Emons.

Cenově přijatelná doprava

Společnost Emons díky mnohaletým zkušenostem a precizní logistice najde vždy nejlepší způsob, jak co nejrychleji a bezpečně přepravit vaši zásilku. K tomuto účelu využívá všechny dostupné způsoby přepravy zásilek. Využít můžete pozemní dopravy (silniční a železniční), která je rychlá a cenově výhodná. K přepravě zásilek do zahraničí používají také leteckou a námořní dopravu. Pokud je to výhodné, pak kombinují různé způsoby dopravy, aby náklady byly co nejnižší pro zákazníka.

Přeprava zásilek po téměř celém světě

Společnost Emons se specializuje na vnitrostátní přepravu zásilek, tak i mezinárodní přepravu zásilek. Je totiž jednou z předních firem v oblasti přepravy a logistiky a má zastoupení ve více než 100 zemích. Firma existuje již od roku 1928 a na českém trhu působí od roku 2005. Emons využívá vlastní dopravní prostředky a spolupracuje s dalšími strategickými partnery, aby zajistila optimální přepravu zásilek pro své zákazníky. Přeprava zásilek do zahraničí pro vaše zákazníky tak nebude žádný problém.

Přeprava různých typů zásilek

Společnost Emons je schopna zabezpečit přepravu jak malých, tak velkých a neobvyklých zásilek. Pokud máte potřebu přepravit nadměrnou zásilku, společnost Emons se stane vaším spolehlivým partnerem pro bezpečnou a spolehlivou přepravu. Mezi její specializace patří přeprava palet a kontejnerů a má také bohaté zkušenosti s přepravou automobilů a jiného nadměrného zboží.

Jednoduché odeslání zásilky

Nakonec proces odeslání zásilky u společnosti Emons je velmi jednoduchý. V podstatě stačí vyplnit poptávkový formulář na webových stránkách společnosti, kde máte možnost předem zjistit cenu přepravy zásilky. Poté se rozhodnete, zda chcete využít jejích služeb. Navíc kurýr vyzvedne zásilku na určené adrese, takže nemusíte nikam cestovat. Přeprava zásilek se společností Emons tak bude pro vás zcela bezstarostná. Samozřejmě zákazníci mohou zásilku přinést i do některé z poboček Emons.

Další informace o procesu odeslání zásilky jsou pro vás k dispozici na webových stránkách společnosti.