Plazmalifting se postará o regeneraci pleti

Doporučujeme

Plazmalifting je moderní estetický zákrok, který slibuje zlepšení pleti a odstranění nežádoucích estetických problémů. Tento inovativní postup využívá vlastní krve pacienta, přesněji plazmy, která se následně aplikuje na pleť pomocí speciálního zařízení. V tomto článku se podíváme na to, co plazmalifting obnáší a jaké výhody může přinést vaší pleti.

Jak plazmalifting probíhá?

Plazmalifting je založen na využití krevní plazmy pacienta, jež obsahuje velké množství růstových faktorů a proteinů. Tato plazma se získává stejným způsobem, jako když absolvujete běžný odběr krve. Krev je následně zpracována ve speciálním zařízení a doplněna o patentovanou substanci. Tato obohacená plazma se pak aplikuje na pleť, kde stimuluje regeneraci buněk a tvorbu kolagenu. To vede k viditelnému zlepšení stavu pleti.

Přínosy plazmaliftingu pro pleť

Plazmalifting jako estetický zákrok má pro pacienty řadu přínosů, mezi hlavní benefity patří zejména:

  • Zlepšení tónu a textury

Plazmalifting může zlepšit tón pleti a zjemnit texturu, čímž dojde k vytvoření zářivého a zdravého vzhledu.

  • Redukce jemných vrásek

Díky podpoře tvorby kolagenu může plazmalifting pomoci snížit množství jemných vrásek.

  • Zesílení kontur

Nakonec zvýšená tvorba kolagenu zpevní kontury obličeje a omladí pleť.

Přirozený proces a bezbolestná metoda

Mezi výhody plazmaliftingu také patří to, že se jedná o „přirozený“ proces. Plazmalifting totiž využívá látky tělu vlastní, čímž jsou minimalizována rizika nežádoucích alergických reakcí. Obliba této metody spočívá též v její nenáročnosti a bezbolestnosti. Po aplikaci dochází pouze k lehkému zarudnutí pleti a tvorbě drobných modřinek. K úplnému zahojení dochází již během několika dnů. Navíc již jeden den po absolvování plazmaliftingu je možné použít make-up.