Potahy na židle, ubrusy a potahy na stůl nabízí TENTino

Ostatní

Chystáte párty nebo venkovní akci a potřebujete zajistit potahy na židle a stoly nebo jednoduché ubrusy? Pak oslovte společnost TENTino.

Ubrusy na stoly

Společnost nabízí nejlevnější ubrus na stůl, který je vyrobený ze 100% recyklovaného syntetického polyesteru. Jeho výhodou je snadná údržba. Není potřeba jej žehlit ani vyvěšovat. Můžete jej vyprat v pračce, maximálně však na 40ºC. Není vhodný pro chemické čištění ani sušení v sušičce. Uschne velmi rychle, pouze na vzduchu. Není určený pro bělení. Ubrus je beze švů a bez vzorků.

Kromě ubrusů můžete využít i elastické potahy na stůl. Společnost TENTino nabízí elastické potahy, které jsou vyrobené z pevného a odolného polyesteru. Spodní kasy jsou vyztužené. Díky tomu dokonale drží nohy stolu. Vybrat si můžete kousky z pestré barevné nabídky. Výhodou tohoto typu ubrusu je jeho lehkost, ale zároveň i dostatečná pevnost. Odolává praní. Jedná se o kousek levný, avšak kvalitně zpracovaný, který je ideální volbou na akce hromadného charakteru. Potah je určený pro stoly, které mají kulatou desku s průměrem 94 cm. Výška stolu by se měla pohybovat v Jedná rozmezí 70-78 cm. Barevné ubrusy lze prát na teplotu 40°C, bílé i na 90°C. Po vyprání velmi rychle schnou, není potřeba je žehlit. Ke stolu dokonale přilne a pokud fouká vítr, ubrus se nevlní ani neklouže ze stolu.

Potahy na židle

V nabídce společnosti naleznete také napínací potahy na židle skládací typu Volha. Nabízejí dokonalé pohodlí během sezení a navíc vytvářejí dokonalý módní vzhled. Výhodou je jejich snadná údržba, není potřeba je žehlit. Prát je můžete na 40°C Vybrat si můžete ze široké palety barev. Ty jsou stálé a časem nevyblednou. Určitě vyberete takový, který bude splňovat vaše požadavky a potřeby. Elastický potah dokonale sedí.

Potahy na židle nabízejí, kromě jiného, také kvalitní zpracování.