Objednejte si kvalitní prémiové obaly

Doporučujeme

Na obalu záleží a mnohdy je to jeden z hlavních faktorů, které ovlivní, jestli si zákazník koupí zboží nebo upřednostní jiné. Společnost BLUE ARROW INTERNATIONAL vyrábí prémiové obaly, které prodají vaše zboží snadno a rychle. Jaké obaly s vlastním potiskem si můžete objednat? Jedná se o prémiové obaly pro rychloobrátkové zboží těchto kategorií:

  • plechové dózy

  • papírové tubusy

  • papírové krabičky

  • průhledné krabičky

  • toaletní taštičky

  • termo obaly

Plechové dózy

Tisk probíhá pomocí speciálního ofsetového stroje přímo na ocelový plát. Následně dochází k lakování povrchu, plát je poslán na výsek jednotlivých dílů a z nich se pak plechový obal skládá. Pro jeho výrobu je používán prvotřídní válcový ocelový plech, jehož tloušťka je 0.23-0,28 mm.

Papírové tubusy

Na papírové archy se tiskne ofsetovým tiskem. Následuje lakování. Lze využít i možnost slepotisku nebo ražbu lesklou folií. Posléze se vysekané díly kašírují na podkladový karton. Pro výrobu papírových tubusů se používá papír kraftový, ofsetový nebo křídový. Alternativu představuje s certifikací FSC.

Papírové krabičky

Tisk probíhá ofsetovou metodou a jedná se o stejné postupy i materiály, jako u papírových tubusů.

Plastové krabičky

Pro výrobu plastových krabiček se používá 100 % recyklovaný čirý materiál RPET, mléčný PP nebo čiré PVC. Tisk probíhá flexotiskem. Následně jsou přidány povrchové efekty. Lze přidat i slepotisk nebo zajistit ražbu lesklou folií. Poté následuje vysekávání a lepení dílů.

Kosmetické taštičky

V tomto případě se využívá sítotisk nebo sublimační tisk. Pak následuje výroba – vysekávání a šití dílů. Pro výrobu kosmetických taštiček se používá recyklovaný PET v imitaci různých povrchů běžných materiálů – nylon nebo polyester.

Termo pouzdra

Pro jejich výrobu se využívají různé druhy materiálů – neopren, nylon, polyester, nebo recyklovaný PET v imitaci nejrůznějších povrchů. Tisk na ně probíhá sítotiskem nebo tiskem sublimačním. Pak následuje vysekávání dílů a jejich spojování do finální podoby.