Společenskou garderobu pro muže nabízí STUDIO Agnes

Doporučujeme

Nejen ženy, ale i muži občas potřebují společenskou garderobu. Vybrat si zde můžete jak pánské košile, tak i obleky a dokonce i pánské společenské boty.

Jak vybrat pánskou košili?

Pánské košile představují důležitou součást pánského slavnostního oblečení. Na co se zaměřit při jejich výběru? Důležitá je správná velikost. Zaměřte se na obvod krku a délku rukávů – při volném spuštění ruky by měla manžeta dosahovat ke kloubu u palce. Košile musí sedět i v pohybu – při zvedání rukou, rozpřažení, při otočení nebo během předklonu. Pasovat musí i límeček. Vzhledem k tomu, že se společenská košile nosí zapnutá, nesmí límeček škrtit nebo naopak příliš odstávat. Důležitou roli hraje také střih, který by měl lichotit postavě. V nabídce naleznete různé styl. Nejčastěji se jedná o slim fit nebo regular fit. Slim fit se směrem k pasu zužuje, regular fit je spíše volnější.

Zaměřeno na pánské obleky

Také pánské obleky představují důležitou součást mužské garderoby. Ať už si budete oblek kupovat nebo se jen chystáte jej vypůjčit, měl by vám dokonale padnout.

Při zkoušení saka se dívejte na to, aby nevytvářelo ohyby nebo vlny. Také nesmí nikde pnout. Nezapomínejte na to, že pod sakem bude ještě košile. Důležitou roli hrají i rukávy. Ty by měly zlehka přesáhnout přes zápěstní klouby a zpod nich by měla vykukovat košile na délku 1 centimetr.

Sako však není jedinou součástí obleku. Tu představují také kalhoty. Ty by měly tvořit na přední straně bot jeden záhyb. Podle toho vybírejte jejich délku.

S barvou obleku by měla ladit barva ponožek a opasek zase s barvou a stylem bot.

Studio Agnes

Nabízí exkluzivní společenské oblečení. Sladí vás s vaším doprovodem na jakoukoli společenskou událost. Můžete si vyzkoušet obleky i šaty ze široké nabídky. Přivítá vás příjemné prostředí.