Jsme vám oporou při výběru urny

Doporučujeme

Nikdy nevíme, kdy přijde okamžik loučení s našimi blízkými. Až se tak stane, nebudete na to sami. Již více než třicet let se věnujeme výrobě českých porcelánových uren a jsme vám oporou, kdykoli potřebujete. Společně s vámi projdeme celý procesem od výběru správné urny až po její objednání a doručení.

Vše potřebuje čas. Láska, aby vyrostla a bolest, aby odešla, když lásku ztratíme. Nezáleží, zda to byla láska k rodičům, přátelům nebo dětem. Každá bolest má svůj čas a své místo. Každý však potřebuje truchlit, když ztratí někoho blízkého. Ne vždy máte náladu na společnost a proto jsme tu my, české urny, abychom vám pomohli s výběrem vhodné urny z pohodlí vašeho domova a část celého procesu tak ulehčili.

Porcelánové urny české výroby

V naší nabídce najdete kvalitní porcelánové urny české výroby. Každý kousek reprezentuje důstojnost, s kterou si vaši zesnulí zaslouží být pochování a která je vhodná pro poslední rozloučení. Najdete u nás různé typy uren:

nejžádanější jsou stále klasické pohřební urny a to v provedení urny barevné, urny bílé a jednoduché urny. Barvy našich uren jsou vkusné, někdy decentně zdobené kovy nebo fotografií. Záleží na vašem výběru. V naší nabídce najdete také fotografie a stojánky na hrob.

Každá urna je jedinečná

Každá urna prochází dlouhým a pečlivým procesem výroby, než se dostane do vašich rukou. Každý kus je originál a je na něm znát ruční práce. Čím jsou české porcelánové urny jedinečné?

  • Kvalita provedení a materiálu – každá naše urna se může pyšnit přízviskem přírodní porcelán, který nabízí tu nejvyšší kvalitu. Nejen, že jsou důstojnou volbou, ale také jsou šetrné k přírodě. Porcelánová hmota obsahuje kaolin, křemen a živec. Porcelán je navíc materiál, který odolá povětrnostním vlivům i dlouhé desítky let.

  • Tradice a ruční výroba – každá urna prošla laskavýma rukama našich výrobců, kteří jí vdechli jedinečnost a punc ruční výroby. Pro vaše zesnulé si přejeme jen to nejlepší.

  • Zdobené drahými kovy – naše urny jsou navíc zdobeny drahými kovy jako je zlato a platina a dalšími barvami z drahých kovů.

Ať se rozhodnete pro kteroukoli urnu, věříme, že vyberete dobře. Vy jste těmi, kteří byli zesnulému nejblíže.