7 nejlepších tipů, jak vybrat kabelku, která je praktická i krásná

Jak vybrat Novinky Tipy & rady

Bez ohledu na to, co je ve stylu, mnoho dam si vybírá kabelku, která odpovídá jejich typu postavy a smyslu pro styl. Pokud je váš denní oděv formální, budete ho muset doplnit strukturovanými, vysoce kvalitními kabelkami, jako jsou tašky Jacquemus. Pokud však rády nosíte tepláky, bude se k vašemu outfitu hodit vyhrnutá, nestrukturovaná měkká kabelka. Zde je sedm tipů pro výběr stylové a pohodlné kabelky.

1. Na velikosti záleží!

Jedním zásadním faktorem, který je třeba vzít v úvahu při nákupu nové kabelky, je velikost. Měli byste si položit otázku: „Z jakého důvodu si kupuji tuto kabelku?“ Velikost se počítá, ať už na setkání, služební cestu nebo novou etapu života!

Začněme těmi běžnými; jedná se především o tašku, která je ideální pro použití v práci nebo pro supermaminky, které chtějí dostatek prostoru pro uložení všeho potřebného. Tyto tašky jsou zvláště užitečné, pokud máte vysoký a štíhlý typ postavy, protože doplňují tyto tvary těla.

2. Zkontrolujte Materiál

Ano, také si musíte vybrat mezi pravou kůží a koženou náhradou z umělé kůže. V současné době je mnoho lidí proti nošení pravé kůže, protože pochází z kůže zvířat a používá se k výrobě oděvů, bot a tašek.

Každý si sám určí, zda proti tomu bude mít námitky. Kožené kabelky jsou neuvěřitelně těžké na nošení, i když jsou prázdné, takže pokud hodně chodíte a nechcete mít na rameni velkou zátěž, držte se dál od kožených peněženek.

Hmotnost a kvalita syntetických materiálů se může lišit, stejně jako to, zda skutečně připomínají kůži.

Pokud strávíte dostatek času hledáním, můžete najít vynikající peněženky z imitace kůže. Můžete si vybrat z různých materiálů pro každodenní kabelku, pokud bydlíte v teplé oblasti, včetně plátna, slámy, rafie, bambusu a mnoha dalších. Při výběru z těchto lehkých materiálů zvažte odolnost a to, zda pravděpodobně vydrží v dobrém stavu, nebo zda chcete trendy styl, který vydrží sezónu nebo dvě.

3. Mělo by být možné zazipovat

Potřebujete tašku, která se dá úplně uzavřít na zip, aby vám na cestách nic nevypadlo a sklouzlo. Zapínání na zip je faktor, který má určitý dopad na případy, kdy byste měli být schopni správně uzavřít své tašky, abyste ochránili svůj materiál, zejména u tašek a větších balení.

4. Udělejte to všestranné

Mohou existovat tašky pro určitá použití (například večerní taška), i když pokud nosíte všude denně pouze jednu tašku, musí být navržena s ohledem na všestrannost.

Také musí být elegantní, aby se hodil k vašemu profesionálnímu oděvu, a jemný, aby se hodil k vašemu neformálnímu oblečení. Navíc musí doplňovat vaši barevnou paletu, aby nedošlo ke střetu s vaším oblečením.

5. Ujistěte se, že je pohodlný

Ano, kabelka se vám musí pohodlně vejít, stejně jako vaše oblečení. Když si tedy kabelku zkoušíte, všimněte si, zda nezpůsobuje nepohodlí tím, že vystrčíte paži. Je příliš jednoduché sundat si rameno? Musí se nosit za držadla, což není to, jak rádi nosíte tašky? I když se nám kabelka líbí svým vzhledem, je-li nepohodlná na nošení, po nějaké době se nám začne líbit.

6. Udělejte to krásné

Design je dalším faktorem. Pokud vyznáváte funkci a formu, musíte se před nákupem kabelky pokochat estetikou. Barva je jedna metoda, a proto ve své sbírce potřebujete různé barevné tašky. Pokud je kabelka v ohromující barvě, její design může být poměrně jednoduchý, protože barva je hvězda.

Ale aby byla černá kabelka estetičtější, musí obsahovat nějaké další designové prvky. Černá a jednobarevná jsou nezajímavá, monotónní a nejsou trendy.

Designové prvky proměňují zdánlivě nudnou černou spojku v dílo krásy a téma konverzace. Udělejte ze své kabelky hvězdu vašeho jednoduchého outfitu.

7. Kapsy jsou nezbytné

Obsahuje taška kapsy, nebo je jen prostor uvnitř? Jaký druh a počet kapes má, pokud nějaké jsou? Wille, to, čeho si ceníš, ti dokonale vyhovuje? Někomu se mohou líbit prostřední dělicí kapsy, které se výborně hodí na uspořádání věcí.

Jiní mohou chtít dutou oblast s bočními kapsami. Musíte zvážit uspořádání kapes, velikost a vhodnost pro vaše konkrétní požadavky.

Závěr

Jak si můžete vybrat kabelku, která se hodí ke každému kousku oblečení, které vlastníte? Pro začátek, barva odráží barvu vašich vlasů. Tuto charakteristickou barvu ze svého oblečení nikdy neodstraníte.

Barva vlasů je vynikající volbou pro kabelky, boty, kabáty a opasky, protože vlasy nosíte neustále a tyto doplňky jsou součástmi oděvu, které se hodí k mnoha jiným oděvům.