Společnost na vysoké noze požaduje také kvalitní podpatek. Vyberte si ty nejexklusivnější pánské boty!

Doporučujeme

Opravdu kvalitní a dobře provedená společenská obuv se dá mnohdy poznat už na první pohled. Kvalitu materiálu lze zrakem jenom málokdy přehlédnout a preciznost zpracování jeden šev od druhého je přesně to, co značí kvalitní ruční práci na obuvi.

Společenské akce jsou zkrátka místem, kde můžeme zažít mnohé a často se tak dostáváme i do situací, kdy se chceme neobyčejně vytáhnout oproti okolí tím, jaké kvalitní kousky obuvi a oblečení máme na sobě. A dost možná vás nepřekvapí, že právě česká ruční práce může být tím nejlepším.

Dresscode je občas zkrátka neúprosný

Dokážeme si ale představit velké množství lidí, pro které taková obuv nemusí být zrovna tím nejlepším šálkem čaje. Jedná se hlavně o sportovce, kteří jsou zvyklí na svoji poměrně měkkou a pohodlnou obuv, přičemž jim společenské boty nemusí nabídnout takové pohodlí. Naše prémiové kožené boty jsou ale výjimkou. I přesto, že se ocitáte v kožené obuvi z mnohem pevnějších materiálů zjistíte, že se v ní cítíte opravdu výborně. A dost možná ji ani nebudete chtít sundávat z nohy.

Precizní obuv pro každou příležitost

Výhodou je, že pánské společenské boty nemusí být zrovna jenom plesovou záležitostí. Můžete je využít také při mnoha dalších studijních nebo pracovních příležitostech, kdy rozhodně není trochu přísnější společenský vzhled na škodu. Naopak se kolikrát stávají boty už jenom díky svojí povaze okamžitým terčem zvědavých zraků. A vy se s opravdu kvalitní obuvi nemusíte bát toho, že by vám takové pohledy byly nepříjemné.

Výběr i pro milovníky podpatku

Ačkoliv pro mnohé může být podpatek i nepříjemnou záležitostí, tak jsou tu tací, kteří naopak chtějí podpatek na své obuvi mít. Nebavíme se přitom o výrazných špičatých podpatcích, ale i přesto se už jedná o takové, které mírně dynamiku chůze mohou měnit. Proto pokud vybíráte pánské boty s podpatkem počítejte s tím, že mimo samotného efektu se vám v nich může i trochu odlišně chodit. V tomto ohledu se ale nemusíte bát nepohodlí, nebo bolesti. Spíše je vše jenom o zvyku a chvíli potrvá, než si na nový pocit navyknete.

V naší nabídce také naleznete boty na patní ostruhu. Tedy boty, které jsou vhodným řešením na častý zdravotní problém.