Co potřebujete pro 3D tisk?

Doporučujeme

Zaujala vás možnost 3D tisku? Jedná se o jednu z technologií, která doslova změnila svět. 3D tisk se používá ve většině oborů, od medicíny až po strojní průmysl nebo stavebnictví. Ne každý by si chtěl doma tisknout části lidského těla, jídlo nebo třeba most přes řeku. Většinu lidí láká mít doma 3D tiskárnu, se kterou si mohou vytisknout věci pro domácnost, různé hračky, pracovní nástroje nebo třeba zmenšené modely a návrhy do práce.

Zde si můžete 3D tiskárnu koupit

Pro domácí použití se nejčastěji používají FDM 3D tiskárny. Jedná se o tiskárny, které tisknou aditivní metodou, tedy tak, že nanášejí vrstvu po vrstvě, dokud není předmět dokončený. Zde se tiskne za pomoci nejrůznějších filamentů. Dále jsou velmi využívané SLA 3D tiskárny, ty jsou založené na principu vytvrzování fotosenzitivní pryskyřice za pomoci UV laseru. Ať už vás láká více první nebo druhý typ, oba si můžete výhodně pořídit v českém internetovém obchodě Eshop.sharplayers.cz.

Naleznete zde jak 3D tiskárny, tak i materiály pro tisk a veškeré příslušenství pro 3D tiskárny, bez kterého se neobejdete. Pokud s 3D tiskem teprve začínáte, web pro vás bude i zdrojem potřebných informací. Jelikož zde naleznete vše potřebné na jednom místě, nemusíte nic objednávat ze zahraničí a vše můžete pohodlně objednávat odtud. Potřebujete snad skleněné podložky pro tisk, adhezivní přípravky pro 3D tisk nebo vybavení pro dílnu? Stačí navštívit příslušnou kategorii. Eshop je přehledně rozdělený, takže se snadno zorientujete. Jednotlivé produkty jsou navíc přehledně popsané, takže vždy budete vědět, že nakupujete správně. Jakmile si vytisknete svůj první 3D model, budete z toho velmi nadšení a nebudete se moci dočkat až si vytisknete něco dalšího. Nemusíte umět modelovat ve 3D, na internetu je nespočet předloh k tisku ke stažení. Inspirujte se na webu a zajistěte si ve potřebné pro 3D tisk.