Ochranné pracovní pomůcky pro každé povolání

Doporučujeme

Ochrana zdraví je velmi důležitá, proto je potřeba používat ochranné pracovní pomůcky. Široký výběr nabízí e-shop uvex na svých stránkách uvex-safety.cz/cs/.

Značka uvex

Nabízí výrobky, které chrání lidi a to jak v práci, tak i ve volném čase. Bezpečnost při práci zajišťují osobní ochranné pracovní prostředky, kterými vás společnost vybaví od hlavy až k patě. V oblasti volného času se pak jedná o výrobky pro zimní i letní aktivity – přilby na lyže, kola a další jezdecké sporty nebo třeba brýle lyžařské, sportovní či volnočasové.

Na návrzích a výrobě se podílejí odborní experti, kteří disponují nejvyššími možnými zkušenostmi a to jak v oblasti sportovní tak i při ochraně zdraví během práce.

Tipy pro vás

Z nabídky společnosti vybíráme:

  • Ochranné rukavice pro mechanická a chemická rizika

Jsou vhodné pro řadu různých oblastí. Disponují požadovanou třídou ochrany a dokonale se přizpůsobí tvaru ruky.

  • Ochranné brýle

V nabídce e-shou naleznete ochranné brýle se stranicemi, krycí brýle, které lze použít přes brýle dioptrické, nebo uzavřené ochranné brýle. Všechny modely představují moderní ochranu zraku. Jedná se o kombinaci bezpečnosti, funkčnosti, kvality a designu.

  • Ochranné přilby

V této kategorii naleznete pracovní ochranné přilby nebo protinárazové čepice.

  • Ochranná obuv

Ideální volba především pro oblast průmyslu – automobilového, strojírenského, chemického, na staveniště, do oblasti logistiky nebo poskytování služeb. Jednotlivé modely jsou vhodné i pro práci ve venkovním prostředí (zahrady, lesy, oblast zemědělství). Pořídit si můžete také individuálně přizpůsobenou ortopedickou ochrannou obuv.

  • Oděvy

Tato kategorie nabízí ochranné oděvy, pracovní oděvy nebo kombinézy určené pro jedno použití.

  • Ochrana sluchu

Tu zajistí jednorázové nebo opakovaně použitelné ušní zátky. K dispozici jsou také mušlové chrániče sluchu.