Kde pořídit multifunkční komunální techniku?

Doporučujeme

Specialistou na tento sortiment je UNIKONT GROUP s.r.o. Společnost nabízí, v jednotlivých kategoriích úklidových a komunálních strojů, široký sortiment značek od předních světových výrobců. Pro většinu z nich je pro Českou i Slovenskou republiku výhradní dovozce.

Široké portfolio zahrnuje tyto značky předních světových výrobců: HAKO, MULTICAR, POWERBOSS, MINUTEMAN, WIELAND, FRANK, RIBO, GHIBLI, AS MOTOR, TIMAN, TRILETY nebo EPOKE.

Společnost byla založena v roce 1991 a od té doby patří mezi největší v oblasti čistící a komunální techniky. Má 100 % českou účast. Je rozdělená na dvě divize – divize Čistota nabízí řešení pro vnitřní úklid a divize Komunál pro úklid venkovní.

Klienty společnosti představují obchodní řetězce, velké nadnárodní korporace, ale i malé a sgřední firmy různých oborů.

Konkrétní nabídka společnosti

U kompletního sortimentu můžete využít předprodejní, záruční i pozáruční servis. Zajímavou nabídku představuje také bezplatné a nezávazné předvedení konkrétního zařízení přímo v jeho provozních podmínkách. Více jak osmdesátičlenný tým je svým zákazníkům plně k dispozici a pomáhá jim denně řešit jejich požadavky. Každá z poboček disponuje novými stroji k prodeji nebo použitými určenými k pronájmu. Veškeré podrobnosti naleznete na https://www.unikont.cz/.

Tip pro vás – venkovní úklidová technika Multicar

Multicar představuje kategorii venkovní úklidové techniky. V nabídce společnosti naleznete dva modely. Multicar M29 představuje kompaktní, flexibilní a snadno ovladatelné řešení vhodné pro celoroční využívání. Na jaře zajistí zametání, v létě sekání, na podzim úklid listí a v zimě čištění. Poskytuje modulární koncepci a je vhodnou volbou pro celou škálu aplikací. Druhým modelem je Multicar M31/M31 Hydrostat, který je multifunkční, hospodárný a velmi snadno se s ním manévruje. Jedná se o univerzální nosič nářadí a výkonný transportér.