Milujete hory? Užijte si je v Nízkých Tatrách

Doporučujeme

Hory jsou celoživotní láskou, která dokáže snadno uhranout každého. Pokud máte v lásce hory, krásné výhledy do krajiny, kouzelnou divokou přírodu a horský vzduch, nemusíte cestovat daleko. Proč se vydávat do Alp nebo třeba Himalájí, když máme za rohem Slovensko a jeho krásné Tatry. Jestliže toužíte po krásném dobrodružství, které si budete chtít každý rok zopakovat, navštivte Nízké Tatry.

Zvolte ideální ubytování pro vaše cesty

Základem příjemné dovolené v Nízkých Tatrách je kvalitní ubytování, které je na strategickém místě. Mnoho lidí touží navštívit nejvyšší horu Nízkých Tater, kterou je mohutný skalnatý vrchol Ďumbier. Nachází ve výšce 2043 m n. m. na hlavním hřebenu Nízkých Tater. Nejlépe se na něj dostanete, když využijete lanovku s celoročním provozem, která vede na Chopok, třetí nejvyšší horu Nízkých Tater s výškou 2024 m n. m. Mnoho lidí si chce zarezervovat hotel Jasná v Demänovské Dolině. Nejbližší a nejkvalitnější ubytování vám dopřeje hotel Björnson, který se zde nachází patří k nejznámějším tatranským hotelům na Slovensku. Leží přímo vedle lanovky. Nabídne vám skvělé ubytování a to v letní i zimní sezóně. V létě můžete podnikat krásné výlety, v zimě oceníte, že jste hned na sjezdovce. Hotel Björnson není žádnou malou budovou, jde o celý ubytovací komplex, který nabízí ubytování v původním hotelu Björnsonka, ve Ville, v Hostelu a v nových chatkách TREE HOUSES.

Celková ubytovací kapacita je 216 lůžek a dokonce sem můžete vyrazit i se svými psími kamarády. Užijete si pobyt v krásném přírodním prostředí a oddávat se můžete jak aktivnímu pohybu, tak i královskému odpočinku v místním wellness. Už nemusíte hledat hotel Liptov ani jiný v okolí, zjistěte více o hotelu Björnson na jeho webu Bjornsonka.cz, kde se dozvíte vše potřebné a kde si můžete zarezervovat krásné ubytování, na které nikdy nezapomenete.