Objevte ty nejlepší produkty vyrobené z kvalitního medu

Ostatní

Když se mluví o užitečných zvířatech, mnoho lidí si vzpomene třeba na krávu nebo jiná hospodářská zvířata. Málokdy se však zmíní také včela, přitom jde podle mnoha studií o nejdůležitějšího živočicha na této planetě. Nejen, že jde o významného opylovače, ale také jde o tvorečka, který se podílí na tvorbě celé škály surovin, které lidé užívají pro krásu, radost nebo podporu svého zdraví. Ty nejlepší produkty nejsou komerčního původu, ale naopak vznikají na rodinných farmách a jednou z nich je i rodinná včelí farma MEDÁRNA, která nabízí celou řadu významných včelích produktů.

Od medoviny až po propolis

Nejvíce ikonickým včelím produktem je med, ten nabízí MEDÁRNA v mnoha variantách. Liší se zejména podle toho, jaké květy rostlin včely opylují. K dispozici je vám proto třeba akátový, slunečnicový, lipový, lesní nebo pohankový med. Dále se nabízí i svatební, pastovaný, med s ořechy a mnoho dalších druhů. Pokud jste zvyklí jen na jeden druh medu, je příjemné si rozšířit obzory a objevit i další druhy.

Neměla by vám uniknout ani kvalitní medovina. Jak zajisté tušíte, jde o alkoholický nápoj vyrobený právě z medu, vody a droždí. Pokud si myslíte, že v dávné minulosti lidé znali jen víno, měli byste vědět, že medovina je jedním z nejstarších nápojů na světě, který lidé popíjeli už od starověku. Stejně jako v případě medu, tak i v případě medoviny si můžete tento nápoj vybírat v mnoha provedeních, ale také baleních.

Rozhodně byste si také měli koupit propolis, ten by neměl chybět v žádné domácí lékárničce. Jde o přírodní antibiotikum, které lidé objevili už před zhruba 2 tisíci lety. Pomůže často i v případech, kdy vám jiné léky nepomohou. Propolis není drahý a umožní vám velmi šetrnou léčbu. Produktů vyrobených díky včelí pomoci je ale mnohem více. Nabízí se vám například také včelí pyl, mateří kašička, včelí jed, široká škála medové kosmetiky, medové cukroví a mnoho dalšího. Všechny tyto produkty si můžete pořídit na webových stránkách čelí farmy Slovenskemedy.cz.