Pro koho bude bungalov tou správnou volbou? Prozradíme vám jeho základní výhody!

Doporučujeme

Bungalov si většina lidí představuje jako plážový domeček někde v exotickém prostředí. To je od těch bungalovů, které jsou užívány v naší oblasti pro běžný život dost odlišné. Ale přesto si mohou obě konstrukce říkat stejným jménem, protože mají společné rysy, které z nich právě již zmíněný typ nemovitosti jednoduše dělají.

Bungalov rozhodně patří mezi takové nemovitosti, které dokáží klientům nabídnout velice dobrý poměr ceny a kvality. Mimo toho navíc můžeme počítat i s příjemnými výhodami, které nám jiné levné konstrukce domů opravdu nemusí dát.

Když na pozemcích není příliš místa

Jednou z oblastí, kde mohou být bungalovy opravdu velice prospěšné, jsou hlavně menší pozemky. Už z nejzákladnějších rysů totiž projekt bungalovu málokdy zabere stejně velkou nebo větší zastavěnou plochu než konkurenční druhy nemovitostí. V dnešní době, kdy je cena pozemků jako takových opravdu extrémně vysoko vám tak mohou bungalovy nabídnout úsporu, kterou byste jinde jenom těžce hledali. A to rozhodně pokryje i nemalou část výdajů za nemovitost samotnou.

Vzhůru na vytouženou verandu!

Teď se teprve dostáváme k tomu důležitému. A to je to, proč je vůbec bungalov bungalovem. Důvodem je, že se jedná o domečky, jejichž běžnou součástí jsou mimo jiné také pevné terasy. To z nich dělá onen unikátní druh nemovitosti. každý projekt bungalovu na klíč tak standardně bude obsahovat právě verandu, která je pevně propojená s nemovitostí. Většinou se dává jako prodloužení k hlavním dveřím, ale pochopitelně se můžeme setkat i s jinými architektonickými variantami.

Ctí standardy moderního bydlení

Rozhodně se nebojte toho, že nemovitost jako je bungalov by mohla potencionálně patřit mezi starší, nehospodárné a nevhodné nemovitosti. Naopak se bavíme o tom, že dokáží splňovat bungalovy všechny náležitosti, které moderní domy jako takové mají vždy mít. Mezi ně patří především různé designové prvky, velký důraz na ekologii a energetickou hospodárnost. Zapomenout ale nesmíme ani na opomíjenou kvalitu, která je oproti ceně opravdu dokonalým řešením pro váš domov.