Seznamte se se specialistou na výrobu kosmetických a toaletních taštiček

Doporučujeme

BLUE ARROW INTERNATIONAL dodává reklamní předměty už více jak 25 let. Díky této době má celou řadu zkušeností, které jsou k nezaplacení. Ty se nyní odrážejí jak v nabídce, tak i ve výrobě. Společnost je specialista na výrobu kosmetických a toaletních taštiček, které navrhuje a připravuje na zakázku.

Nabídka společnosti

Kosmetické taštičky vyrobí s vaší značkou, vaším designe, v barvě Pantone. Vybrat si můžete také materiál a rozměry.

Společnost zajistí tvorbu prémiových obalů určených pro kosmetiku, drogerii nebo léčiva. Pro jejich výrobu využívá moderní a eko materiály RPET. Díky tomu představují toaletní taštičky obaly s přidanou hodnotou. Také jsou šikovnými a originálními pomocníky pro balení těchto produktů. Po vybalení produktů mohou zákazníci taštičky používat i nadále. Díky nim můžete správně cílit prémiové balení jakéhokoli produktu a zvednete si tím tržby.

Potisk dle zadání zajistí vzorovací studio, díky kterému bude vámi navržený design dokonale autentický. Nejste si designem jisti? Nechte návrh na společnosti. Zapracuje vaše logo nebo váš reklamní motiv a připraví pro vás vizualizaci a předprodukční vzorek.

Kromě RPET používá společnost i další druhy certifikovaných materiálů – nylon, polyester, PVC nebo PP. Vybrat si můžete ze široké barevné palety, různých vazeb, gramáží a vzorů.

Zboží je bedlivě kontrolováno a to jak při výrobě, tak i před samotným odesláním. Také cena je velmi přijatelná.

Co je RPET?

Jedná se o certifikovaný druh materiálu- recyklát vyrobený z PET lahví. Toaletní taštičky mají dokonalý vzhled a navíc šetří přírodu a životní prostředí. Garancí výroby RPET je certifikát, který garantuje výrobu z PET lahví a doklad o RPET.