Netahejte se s těžkým zbožím a pořiďte si kvalitní vozík

Doporučujeme

Často musíte ve firmě manipulovat s těžkým zbožím nebo materiálem? Nepřidělávejte si práci. Ať už se s věcmi dřete vy nebo vaši zaměstnanci, nevhodná manipulace může dané věci poškodit nebo si mohou lidé přivodit i nepříjemné zranění. Pořízení vozíků vaší práci zrychlí, zefektivní a bude také mnohem bezpečnější. Pokud si myslíte, že je speciální technika velmi drahá, měli byste vědět, že si můžete pořídit paletový vozík levně, stejně tak, jako i další techniku.

Na koho se obrátit?

Na trhu je mnoho společností, které manipulační techniku prodávají, ale ne všechny jsou levné nebo kvalitní. Pokud chcete nejlepší poměr ceny a kvality, obraťte se na českou společnost Simple Lift s.r.o., která provozuje eshop Simplelift.cz. Naleznete zde kompletní nabídku manipulační techniky. Manipulační technika je zapotřebí na mnoha místech, od běžných obchodů až po sklady nebo různé firmy. Někomu postačí obyčejný rudl, pro jiné bude vhodnější paletový vozík nebo čelní vozík. Pokud potřebujete neustále manipulovat s věcmi, vyplatí se investice do elektrických paletových vozíků a rudlů. Mnohem méně se nadřete a po celodenní manipulaci nebudete strhaní jako v případě běžné techniky bez elektrického pohodu.

Pokud potřebujete převážet těžké palety a zvedat je do výšky či třeba nakládat a vykládat z kamionů, zvažte investici do vysokozdvižných vozíků. Jde o neuvěřitelně obratná vozidla, která dokážou bleskurychle dostat i ta nejtěžší břemena z bodu A do bodu B. Společnost tuto techniku nejen prodává, ale také zajišťuje její krátkodobý pronájem a servis. Stane se vaším partnerem, na kterého se můžete vždy obrátit a jelikož má bezkonkurenční ceny, je tato spolupráce velmi výhodná. Na sortiment máte samozřejmě záruku a skvělé také je, že pokud si nejste s výběrem jistí, specialisté ze společnosti vám rádi doporučí techniku, která pro vás bude nejlepší.