Chcete oživit svůj interiér? Pořiďte si nové bytové doplňky

Doporučujeme

Rádi byste oživili svůj interiér bez větších změn? Pak si pořiďte originální bytové doplňky a dekorace. Nabídka je široká. Určitě si vyberete takové, které se do vašeho interiéru budou hodit a které navodí příjemnou a relaxační atmosféru.

3D tapety

Charakteristickým rysem tohoto druhu tapety je objem obrazu. Tapety se velmi snadno nalepí na zeď a můžete je využít jako náhradu za klasický obraz. Díky instalaci 3D tapety docílíte nečekaných změn. Tento typ tapet není nudný ani stereotypní, je to originální způsob, jak oživit váš domov.

Dekorační polštáře

Zútulňují a zkrášlují interiér a navíc mají i praktickou stránku. Můžete si díky nim podepřít hlavu nebo záda a udělat si pohodlí po náročném pracovním dni. Jedná se o nenáročnou dekoraci, která rozzáří a zútulní prostor. Můžete je kdykoli uložit nebo jim vyměnit potah. Jejich barevné provedení velmi snadno sladíte s interiérem. Volit můžete polštáře jednobarevné, tón v tónu nebo různě vzorované. Také potahových materiálů je velké množství. Nejčastěji se jedná o bavlnu, koženku nebo kůži.

Úchytky na nábytek

Nábytkové úchytky představují další možnost, jak rychle a jednoduše oživit interiér. Vybrat si můžete úchytky různě tvarované, z různých druhů materiálů, v různém barevném provedení. E-shop ankahb.cz nabízí úchytky kovové, plastové, dřevěné, kožené a dokonce i úchytky na sklo. Naleznete zde i věšáky. Vybrat si můžete z více jak 700 různých modelů, které jsou skladem a připravené k okamžitému odeslání. E-shop nabízí produkty značky SIRO, která se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování. Nabízí jedinečný a neokoukaný design, který navrhovali přední rakouští návrháři. Díky tomu, že značka je zárukou kvality zpracování, je na trhu velmi žádaná.