Kde pořídit kvalitní obalové materiály?

Doporučujeme

Firma Jarico působí na trhu již od roku 1994. Od samotného začátku svého působení se začala zaměřovat na oblast, která souvisí s obalovými materiály. Ty jsou určené rozsáhlé skupině zákazníků. Vzhledem k tomu, že na trhu působí již velmi dlouhou dobu, podařilo se jí získat cenné zkušenosti. Ty se nyní objevují v současné nabídce. Své služby se snaží neustále zlepšovat a také rozšiřovat. Další oblastí, kterou zaujímá, je sortiment z oblasti hygieny, úklidu a čistících prostředků.

Zákazníkům se snaží poskytovat kvalitní služby a přijatelné ceny. Také pohotovým způsobem reaguje na nové potřeby svých stávajících i nových zákazníků.

Pracovní kolektiv je částečně rodinný a vládne v něm příjemná atmosféra. Tu se zaměstnanci firmy snaží přenést i na své zákazníky.

Tipy z nabídky společnosti

V nabídce společnosti naleznete různé druhy obalů – potravinářské a gastro, dárkové, průmyslové, BIO, vratné. Další kategorií jsou hygienické a čistící prostředky. Také je prodejce krepových pásek.

Výhody krepových pásek

Krepové pásky ocení domácí kutilové. Jsou šikovnými pomocníky při malování, natírání a lakování a ušetří vám spoustu času během závěrečného úklidu. Také je můžete použít pro vymezení prostoru, který chcete malovat, natírat nebo lakovat. Krepové pásky lze využít v případě, že chcete zakrýt prvky, které nechcete zašpinit. Mezi takové patří třeba lišty, futra, zásuvky či vypínače. Potřebujete-li upevnit na nábytek ochrannou fólii, můžete k jejímu uchycení použít právě lepící pásky. Lepící páska má velmi dobrou přilnavost, přesto po ní nezůstane zalepené žádné místečko. Lze ji používat i na různé povrchy. Je odolná i vůči vyšším teplotám – až +60ºC. K dostání je v několika různých šířkách, v návinu 50 metrů.