Léto je čas festivalů. Zajistěte pro ně vhodné zázemí

Doporučujeme

Během léta probíhá velké množství různých festivalů. Vzhledem k tomu, že se na nich sejde velké množství návštěvníků i účinkujících je potřeba pro ně připravit vhodné zázemí. To nabízí společnost ALFA Container rent.

Nabídka společnosti

Společnost ALFA Container rent nabízí pronájem kontejnerů, mobilního oplocení a mobilních toalet. Vyřeší tak za vás otázku prostorových potřeb.

Pronájem kontejnerů

Pronájem kontejnerů je jednou z možností, jak vyřešit otázku zázemí pro účinkující i návštěvníky. Společnost vám může poskytnout obytné, sanitární i skladové kontejnery a dokonce i sestavy, které připravíte tak, aby vyhovovaly vašim požadavkům a potřebám. Všechny kontejnery jsou připravené k okamžitému používání. Jsou vybavené elektroinstalací, v případě potřeby topením, které zajišťují elektrické přímotopy, osvětlením, zásuvkami i vypínači. Pokud potřebujete sanitární kontejnery, i ty disponují potřebnou výbavou. Díky tomu, že kontejnery se dají velice snadno propojit, vytvoříte si dokonalé sestavy či modulové objekty. Připravit si můžete i objekty dvoupodlažní a to díky kvalitní a pevné konstrukci. Objednat si můžete také různé druhy příslušenství. Podrobnosti naleznete na webu alfacontainer.cz.

Mobilní oplocení

Pronájem oplocení je ideálním řešením v případě, že chcete vymezit nějaký prostor. Mobilní oplocení však může posloužit také jako ochrana proti nežádoucímu vniknutí do objektu. Můžete díky němu vymezit pohyb osob po areálu. Principem mobilního oplocení je jednoduchý systém panelů, branky a příslušenství. Lze jej nainstalovat téměř kdekoli. Objednat si můžete i nižší variantu, která vám usnadní vytvoření uliček díky kterým budete snáze organizovat pohyb po areálu festivalu.

Mobilní toalety

Pronájem mobilních toalet vám umožní vytvořit potřebné sociální zázemí pro větší počet osob. Jedná se o dostupné a velmi rychlé řešení pro tvorbu dočasného sociálního zázemí. Nemusíte se o nic starat. Společnost ALFA Container rent vám toaltety dopraví na potřebné místo, nainstaluje a zajistí jejich pravidelní servis, údržbu i desinfekci.