Intelino® Smart Train: Chytrý vláček, který učí

Ostatní

Vláček, který učí? Možná to zní neuvěřitelně, ale je to tak. Intelino® Smart Train nabízí propojení zábavy a studia, díky němuž si dítě z hraní odnese spoustu nových znalostí.

Intuitivní Intelino® Smart Train

Intelino® Smart Train se od ostatních vláčků liší už na první pohled. Nabízí totiž futuristický design podepřený i celou řadou moderních funkcí. Jednou z nich je propojení s aplikací ve vašem mobilním telefonu. Ta vám umožní proměnit displej telefonu v palubní desku. Tak, abyste se alespoň na chvíli mohli vžít do role strojvedoucího. Můžete v ní také měnit téma hry, manuálně řídit vláček anebo mu dávat příkazy s pomocí intuitivního programovacího jazyka Scratch.

Nemějte strach. Aby mohlo vaše dítě vláček samo programovat, nepotřebuje žádné odborné znalosti. Jazyk Scratch totiž přináší metodu vizuálního programování, kde řádky kódu nahradily vizuální elementy. Tento jazyk i přesto nabízí velkou hloubku. Vaše děti tedy dostanou možnost ponořit se do tajů programování, aby mohly Intelino® Smart Train využít na maximum.

Zábava doma i ve škole

Intelino® Smart Train přijde vhod nejen jako skvělá zábava do domácnosti. Vláčky jsou dostupné i ve větší sadě vhodné především pro mateřské i základní školy. Tyto chytré vláčky jsou totiž v souladu s výukovou metodou STEM, protože dají dětem kontrolu nejen nad samotným ovládáním, ale třeba také nad světly, zvuky nebo magnetickým spřáhlem.

Klasické balení obsahuje jeden chytrý vláček, vagón, 20 kusů kolejí, 40 senzorů a napájecí kabel. Intelino® Smart Train funguje i na dřevěných kolejích. Kombinací těch obsažených v balení a vašich vlastních si tak můžete vytvořit unikátní trať, na které se skvěle pobavíte. Proto neváhejte a pořiďte si jedno balení i vy. Více informací najdete na eshopu Ruzovka.cz.